Księgowość online

to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich sklepów internetowych i stacjonarnych. Działa szybko, a korzystanie z niej jest wygodne. Dostęp do niej można uzyskać niezależnie od dnia i godziny.

Księgowość sklepów prowadzona przy pomocy specjalnego oprogramowania jest znacznie wygodniejsza niż kontakt z tradycyjnym biurem księgowym, pozwalając przede wszystkim na uzyskanie dostępu do ważnych dokumentów w każdej chwili.

Przejście na księgowość online nie jest rozwiązaniem kosztownym, za to niezwykle funkcjonalnym i prostym. W porównaniu do prowadzenia tradycyjnej księgowości w niektórych przypadkach różnice w kosztach mogą być dość duże

Księgowość online może być dostępna zarówno w formie podstawowej, jak i zdecydowanie bardziej rozbudowanej (wówczas konieczne są dodatkowe opłaty) 20Bet, dzięki czemu jej funkcjonalność można dopasować do indywidualnych potrzeb sklepu

Księgowość online to rozwiązanie najlepsze głównie dla mikro i małych firm, których sytuacja finansowa nie pozwala na zatrudnienie pełnoetatowego księgowego.

Masz więcej pytań?
Zadzwoń: 603 898 825